O nas

Firma Eurostars Jakóbik W. serdecznie wita wszystkich Państwa na stronie internetowej poświęconej swojej działalności.

Firma powstała w 2000 roku i od początku swojego istnienia zbiera same najlepsze opinie. Głównym profilem działań naszej firmy są usługi ślusarskie: ślusarstwo, otwieranie awaryjne zamków.

Niepodważalnym potwierdzeniem naszych kwalifikacji są liczne referencje i certyfikaty, a przede wszystkim olbrzymie grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów.

Dla Państwa satysfakcji oraz aby utrzymać słuszną renomę naszej firmy, dysponujemy tylko najlepiej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz specjalistycznym, najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług, profesjonalizm oraz rzetelność.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa oraz wszelkiego rodzaju instytucje.

Jeśli zgubili Państwo klucze bądź zatrzasnęli przypadkowo drzwi w domu lub samochodzie, choćby nawet zdarzyło się to w środku nocy, nie muszą się Państwo martwić. Gwarantujemy pomoc ślusarską 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Postaramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce i z pewnością zaradzimy tego typu problemom.

Obsługujemy cały powiat krakowski! Jeśli szukają Państwo najlepszego ślusarza w okolicy – trafili Państwo na dobrą stronę. Zachęcamy do wpisania naszego numeru do książki kontaktowej w swoim telefonie – nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZIEMBA4